15°C آفتابی
اوقات شرعی
 • پنج شنبه،26 مهر 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 144
    کد: 128515
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۳/۲۲
    مدیر بهبود روشها، تشکیلات و آموزش شهرداری مشهد:

    نخستین جلسه کمیته تجدید نظر نظام پیشنهادهای شهرداری مشهد برگزار شد

    در نخستین جلسه از کمیته تجدید نظر ، 10 مورد اعتراض و درخواست مورد ارزیابی و بررسی مجدد قرار گرفت که یکی از این پیشنهادها مربوط به سال 84 بوده است.
    نخستین جلسه کمیته تجدید نظر نظام پیشنهادهای شهرداری مشهد برگزار شد

    مدیر بهبود روشها، تشکیلات و آموزش شهرداری مشهد از برگزاری نخستین جلسه کمیته تجدید نظر نظام پیشنهادها خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، اسماعیل سقاب اصفهانی عنوان کرد: در جهت رفع تعارض و بررسی اعتراضات میان کمیسیون‌ها، کمیته‌ها و پیشنهاد دهنده‌ها کمیته‌ای تحت عنوان کمیته تجدید نظر پیشنهادها در شهرداری مشهد شکل گرفت.
    وی خاطر نشان کرد: نخستین جلسه با حضور تمامی اعضاء کمیته در دفتر مدیریت بهبود روشها، تشکیلات و آموزش شهرداری مشهد برگزار شد.
    سقاب اصفهانی ابراز کرد: رسیدگی به اعتراضات دوم پیشنهاددهندگان و رسیدگی به اعتراضات پیشنهاد دهندگان نسبت به بررسی تصمیمات و نظرات کمیسیون‌ها وکمیته‌ها و در جهت کمک به رفع تعارض و بررسی اعتراضات پیشنهاددهندگان از جمله رسالت‌های این کمیته به شمار می‌آیند.
    وی خاطرنشان کرد: در نخستین جلسه از کمیته تجدید نظر ، 10 مورد اعتراض و درخواست مورد ارزیابی و بررسی مجدد قرار گرفت که یکی از این پیشنهادها مربوط به سال 84 بوده است.
    مشاور عالی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه شهرداری مشهد ادامه داد: هم‌اکنون 42 کمیسیون نظام پیشنهادها در مجموعه‌های مختلف شهرداری مشهد فعال است که 24 مورد از این موارد از اوایل سال جاری فعال شده‌اند به طوری که تعداد این کمیته‌ها تا اوایل سال جاری 18 کمیسیون/ کمیته بوده که به 42 مورد ارتقاء یافته است.

     

    تعداد بازدید: 144
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    0 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر