15°C آفتابی
اوقات شرعی
 • پنج شنبه،26 مهر 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 242
    کد: 141517
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
    طی حکمی از سوی معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری مشهد صورت گرفت

    انتصاب سرکار خانم هدا پیروی به عنوان مدیردفترنوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد

    امروز و طی حکمی از سوی معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری مشهد، سرکار خانم مهندس پیروی به عنوان مدیردفترنوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد منصوب شدند.
    انتصاب مدیردفترنوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد

    با حکم معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس، مدیر دفتر نوسازی و تحول سازمانی این حوزه منصوب شد.
      طی مراسمی شهریار آل شیخ، معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد، هدا پیروی را به سمت مدیر دفتر نوسازی و تحول سازمانی منصوب کرد.
    شهریار آل شیخ در جلسه شورای مدیران و معارفه مدیر دفتر نوسازی و تحول سازمانی شهرداری مشهد گفت: با توجه به تغییر ساختارها و شکل گرفتن چارت جدید و با توجه به شکل‌گیری مدیریت جدید نوسازی و تحول سازمانی در مجموعه شهرداری مشهد، بحث تشکیلات و ساختارها، بحث ضوابط و آیین‌نامه‌ها و فرآیندهای خدمت‌رسانی مدیریت شهری دارای اهمیت بسیاری است و رشته پیوستن مجموعه‌های مختلف شهرداری به یکدیگر در قالب فرآیندهاست.
    وی ادامه داد: تغییر ضوابط و تشکیلات از اهمیت بالایی برخوردار است، لذا افراد منتخب در این حوزه باید با دقت و درایت انتخاب شوند چرا که با تدوین برنامه و ساختار و چارت، یک دهه از مجموعه مدیریت شهری را تحت الشعاع قرار می‌دهند.
    معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد مقدس ابراز کرد: با تغییر امروز امیدواریم  رویکرد در بخش خصوصی به سمت سازمان‌های چابک‌تر برود و تاثیر عملکرد آن در دوره‌های آتی مشاهده شود.
    شایان ذکر است؛ پیش از این اسماعیل سقاب اصفهانی به عنوان مدیر بهبود روشها، آموزش و تشکیلات حوزه معاونت برنامه‌ریزی فعالیت داشته است. ضمن اینکه هدا پیروی سمت مشاور عالی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری را در کارنامه خود دارد.

    تعداد بازدید: 242
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر