15°C آفتابی
اوقات شرعی
 • پنج شنبه،26 مهر 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 57
    کد: 144725
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
    روزگذشته در گروه بهبود روش ها برگزار گردید

    جلسه بررسی استانداردهای حوزه معاونت فنی و عمران

    با حضور رئیس گروه تطبیق و اجرای دستورالعمل های فنی و عمران و معاون دفتر نوسازی و تحول سازمانی و رئیس گروه بهبود روش ها جلسه بررسی استانداردهای حوزه معاونت فنی و عمران برگزار گردید
    برگزاری جلسه بررسی استانداردهای حوزه فنی و عمران

    با حضور رئیس گروه تطبیق و اجرای دستورالعمل های فنی و عمران و معاون دفتر نوسازی و تحول سازمانی و رئیس گروه بهبود روش ها جلسه بررسی استانداردهای حوزه معاونت فنی و عمران برگزار گردید.

    روز گذشته و در دفتر گروه بهبود روش ها، جلسه بررسی استانداردهای حوزه معاونت فنی و عمران با حضور نمایندگان این حوزه برگزار گردید.

    جعفر احمدی، معاون دفتر نوسازی و تحول سازمانی و رئیس گروه بهبود روش ها، اظهار داشت: دفتر نوسازی و تحول سازمانی در راستای ارتقا استانداردهای تخصصی، به خصوص استقرار استانداردهای ملی اجباری در نظر دارد با همکاری حوزه های تخصصی پوشش سطح استاندارد در محصولات و خدمات شهرداری مشهد را افزایش دهد.

    مرتضی جمشیدی، رئیس گروه تطبیق و اجرای دستورالعمل های فنی و عمران نیز در خصوص این جلسه اظهار داشت: پوشش استانداردها نقش مهمی در افزایش ایمنی شهروندان دارد و معاونت فنی و عمران از سال ها قبل در پی ترویج و استقرار این استانداردها است.

    در این جلسه نظام نامه استانداردسازی خدمات و محصولات ارائه و گام های مشترک پیش روی هر دو مجموعه مورد بررسی قرار گرفت.

    تعداد بازدید: 57
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر